Zużycie energii bez względu na porę dnia

Dostawcy prądu proponują nam szeroki wybór ofert obniżenia rachunków za prąd. W każdej chwili mamy możliwość podpisania umowy z nowym dostawcą energii, dzięki czemu możemy cieszyć się mniejszymi opłatami za energię. Wybór oferty dostawy prądu nie jest, jednak prostym zadaniem. Przed podjęciem decyzji, warto zastanowić się w jakich godzinach przebywamy w domu, o jakich godzinach korzystamy z urządzeń zasilanych energią elektryczną, dzięki czemu będziemy wiedzieli, jaka taryfa jest dla nas idealna. Ciekawą taryfą, która ustala jednolitą stawkę za energię przez całą dobę jest taryfa g11. Cieszy się ona dużą popularnością i często wybierana jest przez gospodarstwa domowe, ze względu na swoją uniwersalność.

Jakie korzyści niesie taryfa jednostrefowa?
Osoba, która zdecyduje się na taryfę g11 otrzyma stałą cenę energii elektrycznej niezależnie od dnia ani godziny. Taryfa ta znana jest jako jednostrefowa, gdyż nie musimy się martwić czy korzystamy z prądu w godzinach szczytowych czy poza szczytowych. Dla kogo polecana jest wspomniana taryfa jednostrefowa? Oferta zużycia energii w stałej cenie zgodnie z naszymi potrzebami, bez względu na porę doby polecana jest dla każdego gospodarstwa domowego, ale i osób stale przebywających domu, które o różnych porach dnia korzystają ze sprzętu domowego. Jeśli przez cały dzień do późnych godzin nocnych jesteśmy aktywni w domu – sprzątamy, pierzemy, korzystamy z urządzeń kuchennych czy komputera, oferta okaże się dla nas najlepszym wyborem.

Taryfa proponuje nam możliwość dostosowywania opłaty handlowej w zależności cyklu rozliczeniowego. Może to być system miesięczny, 6-miesięczny, 12-miesięczny. W dowolnej chwili mamy prawo zmienić taryfę, ale i dostawcę energii. Przy wyborze taryfy g11 nie zawsze wiąże się to z wymianą licznika, inaczej jest w przypadku przejścia z taryfy jednostrefowej na dwustrefową. Wymiana licznika nie wiąże się z również z żadnymi dodatkowymi kosztami. O szczegóły warto zapytać nowego dostawcę energii.

Może Ci się również spodoba